Що ви шукаєте?

Авансовий звіт.

 

Авансовий звіт — це  звіт підзвітної особи про витрачання грошей, виданих їй наперед  для виконання певного службового доручення. У звіті зазначаються призначення авансу, розмір його суми та перелік фактичних витрат, що підтверджуються доданими відповідними первинними документами. 

 

Для проведення в обліку операції з отримання авансового звіту перейдіть у підрозділ "Отримано авансовий звіт" розділу "Облік" та натисніть "Додати". 

Заповніть на головній вкладці всі поля та перейдіть до вкладки "Витрати".

avansovii golovna

 

В програмі передбачено чотири види витрат : витрати на проживання, витрати на проїзд, добові та інші. Оберіть той вид витрат, який відповідає вашому авансовому звіту. Після того як заповнили всі  поля в даній вкладці, натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”. Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 avansovii zrazok

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.

 

В нашому прикладі  вкладка “ Видатки ” та " Проводки "  виглядають наступним чином:

 

avansovii provodki

 

 

 

Натискаємо на  головній вкладці "Зберегти" та "Провести", після цього операція буде проведена в обліку. Проводка буде відображена в меморіальному ордері № 8 та в Головній книзі.

 

 Більш детально дивіться на відео: