Що ви шукаєте?

Імпорт об'єктів обліку.

 

Для створення об'єктів обліку ОЗ, ІНМА  станом, наприклад, на 01.01.2019 року необхідно перейти у розділ “Облік”, натиснути в підрозділі "Облік ОЗ та ІНМА" "Об'єкти обліку" та вибрати необхідний вид імпорту (Основні засоби або ІНМА). 

 

vibir importu

 

Наступний скріншот - вибір імпорту запасів.

Імпорт об'єктів МШП аналогічний.

 

vibir importu zapasy

 

У відкритому вікні з’явиться можливість скачати зразок файла для завантаження.

 fayl dlya zavantazhennya

 

 

Необхідно заповнити всі поля файла для завантаження залишків та зберегти його. В файлі не повинно бути більш ніж 1000 об'єктів!

 

Зверніть увагу! Не можна завантажити файл для імпорту основних засобів, а заносити туди дані по ІНМА. Так само при імпорті  запасів та МШП! Файл повинен відповідати типу активу! 

 

Далі у відкритому вікні необхідно вибрати CSV файл. Для коректного завантаження файлу необхідно відмитити "галочкою" поле "1-й рядок - заголовки" та натиснути “Завантажити". Перевіривши завантажені дані можна натиснути  “Створити об'єкти обліку”.

galochka

 

 

Після цієї операції можна переглянути та перевірити інвентарні картки (підрозділ "Об'єкти обліку"). 

Дані про вартість  в інвентарну картку запишуться після операції  введення в облік залишків, тобто створення партії. 

Партіонний облік - це один з методів обліку товарних запасів в установах. При цьому методі обліку кожна партія товарів, що надійшли за одним документом, зберігаються на складі окремо. На кожну таку партію створюється об’єкт обліку (джерело походження). Партіонний облік дозволяє  відстежити МВО, місце зберігання, кількість і суму товару.

Дані про оприбуткування основного засобу можна подивитися во вкладці "Дж.походження" але після операції  введення в облік залишків.

Во вкладці "Дж.походження" можна побачити яким документом отримали об'єкт обліку, номер партії та вартісні показники.

Наступний крок - введення в облік залишків ОЗ та ІНМА https://fit.com.ua/help/oblik/vvedennya-v-oblik-zalishkiv-oz-ta-inma.

https://fit.com.ua/help/oblik/vvedennya-v-oblik-zalishkiv-oz-ta-inma