Що ви шукаєте?

Нарахування отриманих послуг, робіт.

 

Для проведення в обліку господарської операції з отриманими послугами чи проведеними роботами використовуємо розділ “ Облік ” підрозділ “ Нарахування отриманих послуг,робіт”. Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полей можна змінити. 

На головній вкладці заповнюємо контрагента та договір і переходимо до вкладки “ Перелік послуг та робіт”. В полі “Номенклатура робіт та послуг” вибрати необхідну групу, наприклад “ Роботи та послуги які списуються на витрати”, додати свою послугу и натиснути “зберегти”.

 

nomenklatura v narakhuvanní-poslug

Далі дану послугу вибрати в номенктатурі та заповнити всі поля стосовно неї, натискаємо “розрахувати проводки” та “зберегти”.

В нашому прикладі це має такий вигляд:

nomenklatura grupa

 

priklad posluga

 

Зверніть увагу!

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором одиниці виміру Вашої послуги, то використовуйте в довіднику одиницю виміру "Штука", кількість - 1. Для випадків, коли послуга має систематичний (періодичний) характер, слідкуйте за тим щоб кожного разу використовувалась одна й та сама одиниця виміру. Наприклад, при систематичному внесенні послуги з електропостачання - одиниця виміру повинна бути завжди "кіловат - година".

В нашому прикладі проводки виглядають наступним чином:

 

provodki posluga

Останній крок натиснути “зберегти” та ”провести”. Тоді дана операція буде проведена в обліку і відобразиться в меморіальних ордерах.

 

Можна скопіювати попередній запис якщо в акті (рахунку) є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.