Що ви шукаєте?

Отримано виписку ДКСУ.

 

Для відображення руху грошових коштів на рахунках відкритих в органах ДКСУ є можливість провести виписку ДКСУ.

Обираємо розділ “Отримано виписку ДКСУ” та натискаємо “додати”. Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полей можна змінити.

Далі в головній вкладці обираємо рахунок, по якому необхідно зробити рух коштів та переходимо на вкладки “Надходження” чи “ Видатки” в залежності від змісту виписки.

Заповнюємо всі необхідні поля во вкладці "Надходження", натискаємо “розрахувати проводки” та “зберегти”.

Обов'язково заповніть поле Дата платіжного доручення ! Це буде дата Вашої виписки по надходженню.

 

Зверніть увагу на те,що поле “Класифікація доходів бюджету” стає активним та потребує заповнення при виборі рахунка спеціального фонду на головній вкладці.  Якщо Ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

 vipiska nadkhodzhennya

 

Наступний крок  - заповнення вкладки “Видатки”. Обираємо платіжне доруження та рахунок обліку видатків (Дебетова частина проводки), натискаємо “розрахувати проводки” та “зберегти”.

 

Одне платіжне доручення можна обирати декілька разів, проте необхідно виконувати  наступну умову -  сума витрат за всіма операціями по даному платіжному дорученню  не повинна перевищувати суму платіжного доручення!

 

Якщо Ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

vipiska vidatki

 

 

Якщо виписка містить декілько КЕКВ як в “ Надходженні” так і в ” Видатках ”, то натискаємо на головній вкладці “додати” і розносимо кожне КЕКВ окремо. 

 

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.

 

 

Після внесення всіх даних можна переглянути проводки по даній виписці.

В нашому прикладі проводки виглядають наступним чином:

 

vipiska provodki

 

 

Останній крок натиснути “зберегти” та ”провести”. Тоді виписка буде проведена в обліку і відобразиться в меморіальних ордерах.

 

vipiska provedennya