Що ви шукаєте?

Видатковий касовий ордер.

 

Для оформлення видачі готівки з каси установи застосовується видатковий касовий ордер. Для цього в розділі “ Облік ”  обираємо підрозділ “ Видатковий касовий ордер “ та натискаємо “ Додати ”.

Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полів можна змінити. На головній вкладці заповнюємо всі необхідні поля: додаємо рахунок обліку каси, касира, валюту, ПІБ кому видаєм та на підставі якого документа, заповнюємо примітку. В нашому прикладі головна вкладка  виглядає наступним чином:

vidatkoviy ko golovna

 

Далі переходимо до вкладки “Видатки ”, заповнюємо всі необхідні поля в даній вкладці, натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”. Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

В нашому прикладі  вкладка “Видатки ” та "Проводки "  виглядають наступним чином:

vidytki ko

provodki vidatkoviy ko

 

Останній крок натиснути “Зберегти” та ”Провести”. Тоді видатковий касовий ордер буде проведено в обліку та відображено в меморіальних ордерах, в Головній книзі.

 

Можна скопіювати попередній запис для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.