Що ви шукаєте?

Введення в облік залишків ОЗ, ІНМА, НА, запасів та МШП.

 

Для введення в облік залишків спочатку формуємо об'єкти обліку (шляхом завантаження файлу csv або створенням вручну). Потім переходимо в розділ “Облік”, в підрозділі “Введення в облік залишків ” натискаємо “додати” та заповнюємо головну вкладку стосовно об’єкта обліку.

Зверніть увагу!!!! Дата операції і дата документу повинні відповідати даті введення залишків. Наприклад, якщо формуєте залишки станом на 01.01.2018 року, то дата 31.12.2017 року. 

Наступний крок  - заповнення вкладки “Об’єкти”. Натискаємо “додати” та заповнюємо всі необхідні поля в даній вкладці, далі  “розрахувати проводки” та “зберегти”. Якщо Ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

vkladka obekti

 

Після внесення всіх даних можна переглянути проводки по даній операції.

В нашому прикладі проводки виглядають наступним чином:

 

provodki zalishki

 

Останній крок натиснути “зберегти” та ”провести”. Тоді об’єкти обліку будуть проведені в обліку.

 

Перевірити правильність сформованих даних можна декількома шляхами:

сформувати обігову відомість ОЗ, ІНМА, НА в експлуатації, обігову відомість запасів та МШП (розділ "Звіти").

 

oborotka perevirka

 

подивитись вкладку "Джерело походження" в об'єкті обліку (розділ "Облік" - підрозділ "Облік МШП" , "Облік ОЗ та ІНМА", "Облік запасів та грошових документів").

 

 

dzherelo pokhodzhennya OZ

 

 

відкрити вкладку "Проводки" в господарській операції "Введення в облік залишків" (підрозділ "Введення в облік залишків" розділу "Облік").

сформувати Головну книгу (розділ "Звіти").