Що ви шукаєте?

Облік договорів та формування юридичних зобов'язань (в тому числі зобов'язань без договорів).

 

Дивіться відео  як вести облік договорів та формування юридичних зобов'язань в платформі FIT-Бюджет.

 

 

Підрозділ "Умовні договори   (ЮЗ без договорів)" передбачено для набору юридичних зобов'язань по яким установа не має договорів. Це наприклад, оплата заробітної плати, податків, зборів, витрат на відрядження. Натискаєте "Додати" та заповнюєте всі обов'язкові поля стосовно вашого зобов'язання. Потім, аналогічно зі звичайними ЮЗ, умовний договір можна додати до реєстру ЮЗ та редагувати його (додавати зміни).

Номер та дата документа в Умовному договорі співпадає з номером та датою реєстру. За потреби можна відредагувати ці дані, для цього виділіть реєстр та натисніть "Редагувати".

 

Якщо у вас безстроковий договір, то все одно необхідно ставити "галочку" в полі "Безстроковий" та заповнювати дати.

 

Коли необхідно додати юридичні зобов'язання в зміни до договору, то необхідно виділити строку з юридичним зобов'язанням та натиснути "Редагувати".

Для того щоб зберегти зміну до договору обов'язково необхідно обрати причину змін!

 

В полі  "Примітка" реєстру бюджетних зобов'язань зазначається інформація про зареєстроване бюджетне зобов'язання, що не відображена в інших графах (номер додаткової угоди, дата) ( відповідно до вимог Наказу Міністерства фінансів Україні № 309 від 02.03.2012 року). За потреби його можна відредагувати, для цього виділіть строку із зобов'язанням та натисніть "Редагувати". 

 

Якщо вам потрібно зняти юридичні зобов'язання з одного джерела фінансування та зареєструвати їх на інше (так само і з кодами коштів або КЕКВ), то потрібно спочатку перевірити чи не включена вся сума юридичних зобов'язань до реєстру фінансових зобов'язань.

Далі до відповідного договору необхідно додати зміну (додаткову угоду). Во вкладці "Юридичні зобов'язання" виділіть строку з раніше набраними зобов'язаннями та натисніть "Редагувати". У відкритому вікні у полі сума наберіть суму з мінусом.

Наступний крок - додайте юридичні зобов'язання за необхідним вам джерелом фінансування чи кодом коштів. Для цього натисніть "Додати".