Що ви шукаєте?

Графік роботи.

 

Підрозділ "Графік роботи" знаходиться в підрозділі "Робочий час та розрахункові періоди" розділу "Заробітна плата". 

Необхідно кожний місяць формувати графіки робіт установи в розрізі типів графіків https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/robochiy-chas-ta-rozrahunkovi-periodi/tipi-grafikiv-robit-grafik-roboti.  

Перейдіть до підрозділу та натисніть "Додати". Заповніть всі обов'язкові поля для формування графіку та натисніть "Заповнити автоматично", тоді графік буде відповідати плановим показникам місяця, затверджених нормами тривалості робочого часу на відповідний рік.

 

grafik-1

 

Далі сформований графік роботи необхідно зберегти, натисніть "Зберегти" та "Вийти".

 

grafik-2

 

 

Проте, якщо в роботі вашої установи є особливості обліку робочого часу, то можна внести зміни в кожну дату місяця. Для цього виділіть необхідний день місяця та натисніть "Змінити". У відповідних полях проставте кількість часу або видаліть автоматично сформований час.

 

grafik-3

 

Якщо є нічні та вечірні години в даному місяці, то можна проставити їх у графіку.

Тоді ці години будуть відображені в табелі обліку робочого часу та будуть враховані при розрахунку відповідних надбавок. Для цього виділіть необхідний день місяця та натисніть "Змінити". У відповідних полях проставьте кількість часу роботи в вечірні чи нічні години.

grafik-4

 

Не потрібно формувати графік роботи на кожного окремого співробітника чи на кожний підрозділ! Графіки формуються в розрізі типів графіків! Якщо у вас всі працюють за одим типом графіку,то графік буде один на місць.

У тих установ, де декілька типів графіків буде відповідна кількість графіків. Кожен графік потрібно відкорегувати відповідно до планових показників даних співробітників.