Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Довідник "Джерела фінансування"

 

Довідник "Джерела фінансування" знаходиться в підрозділі "ДКСУ" розділу "Довідники".

Перейдіть до підрозділу та натисніть "Додати".

 

Назву джерелу фінансування треба давати таку, яку ви потім би впізнавали при користуванні програмою.

 !!!Зверніть увагу!!! 

 

Джерело фінансування  - це по суті шапка вашого кошторису, джерело фінансування це не загальний або спеціальний фонд, а як і кошторис по всім фондам!

ПКВКМБ обирається із довідника КПК МБ, тому перш ніж заводити джерело фінансування для установ, які фінансуються із місцевого бюджету треба з початку заповнити Довідник "КПК МБ" (інформація щодо його заповнення міститься в розділі "Допомога" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidnik-kpk-mb).

 

Якщо у вас по одному джерелу фінансування два або більше загальних фондів (Код коштів 1), то необхідно буде додати таке ж саме джерело фінансування повторно. В такому випадку необхідно буде в полі "Назва джерела фінансування"  нове джерело фінансування назвати іншою назвою ніж перше.

Приклад заповнення для установ, які фінансуються з місцевих бюджетів:

 DF miscevii

 

 

 


 

Приклад для установ, які фінансуються з державного бюджету:

 

DF derj

Після заповнення всіх полів натисніть "Зберегти" та "Вийти". Далі за потреби можна додати наступне джерело фінансування - натиснути "Додати" у вікні зі списком.

 

 

Код бюджету та назву бюджету ( ваша територія ) ви можете побачити відкривши любий реєстр фінансових або юридичних зобов'язань (див.малюнок): 

 

 

upload/help/nachalo/kod_ta_nazva_budgetu.jpg

 

Скористуйтесь відеоінформацією для заповнення довідників.