Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10

Відеоуроки FIT-Бюджет

Ми стовирили серію відероликів для користувачів FIT-Бюджет

Початок роботи

  З чого почати роботу в платформі «FIT-Бюджет»? Робимо початкові налаштування в платформі.
  Як швидко перенести залишки з систем обліку до FIT-Бюджет Тепер переносити залишки з інших систем обліку стало набагато зручніше та простіше.
  Що потрібно знати новачку у FIT-Бюджет Для тих хто працює в FIT-Бюджет або тільки збирається, Євген Токарев - головний бізнес-аналітик платформи, розкаже що таке FIT-Бюджет та з чим його їдять )
  Корисні зручності при роботі з платформою FIT-Бюджет • Інтелектуальний вибір із довідників • Автоматичне заповнення полів з підказками • Зручна навігація в довідниках • Швидкий пошук у довідниках

Робота з ДКСУ

  Внесення договорів та формування юридичних зобов'язань У цьому відео ми розповімо, як вносити договори та формувати юридичні зобов'язання у платформі «FIT-Бюджет».
  Формування фінансових зобов'язань та платіжних доручень В цьому відео ми розглянемо формування юридичних зобов'язань та платіжних доручень в платформі «FIT-Бюджет».
  Робота з кошторисами у «FIT-Бюджет» Головний редактор порталу buhgalter.com.ua, Євген Токарев, розповість як працювати з кошторисами на платформі «FIT-Бюджет».
  Розподіли та розпорядження в FIT-Бюджет Набираємо розподіли та розпорядження, особливості роботи з котловими рахунками, та отримувачами коштів в FIT-Бюджет

Облік

  Облік надходження ОЗ та МШП в FIT-Бюджет В цьому відео ми розповідаємо про те, як просто зробити облік наджодження основних засобів (ОЗ) та малоцінних швидкозношуваних предметів (МШП) в FIT-Бюджет.
  Приклади відображення в обліку придбання охоронної сигналізації у платформі «FIT-Бюджет» Приклади відображення в обліку придбання охоронної сигналізації у платформі «FIT-Бюджет»
  Імпорт залишків основних засобів, МШП та запасів У цьому відео ми на практичних прикладах розберемо, як в програмі "FIT-бюджет" зробити імпорт залишків основних засобів, малоцінних і швидкозношуваних предметів та запасів.
  Відображення поточного ремонту в платформі "FIT - Бюджет" У цьому відео головний редактор порталу buhgalter.com.ua Євген Токарев продемонструє вам те, як ви зможете відображати поточний ремонт вашої установи в платформі "FIT- Бюджет"
  Облік авансових звітів у платформі FIT-Бюджет Дивіться відео, як провести в обліку операції з отримання авансового звіту в платформі FIT-Бюджет.

Заробітна плата

  Нарахування заробітної плати в платформі «FIT-Бюджет» У цьому відео головний редактор порталу Бухгалтер.com.ua, Євген продемонструє вам як працювати у модулі “Зарплата” в платформі FIT-Бюджет
  Складання графіків робіт в FIT-Бюджет Графік робіт є основою для формування табелю обліку робочого часу. Ми записали відео як швидко скласти графік як для 40-ка годинного тижня, так і для графіків з тижневим педагогічним навант
  Створення власних нарахувань в FIT-Бюджет Онлайн-платформа FIT-Бюджет для бюджетних установ дозволяє здійснювати різноманітні доплати та розрахувати утримання із заробітної плати. Для таких цілей реалізовано додавання різних видів на
  Виплати працівникам в FIT-Бюджет Демонструємо як розрахувати аванс, зробити виплату заробітної плати працівникам, виплату авансу, та виплату в міжрозрахунковий період.
  Нарахування відпускних та лікарняних в FIT-Бюджет На реальному прикладі нараховуємо відпускні та лікарняні в FIT-Бюджет