Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Імпорт об'єктів обліку шляхом завантаження файлу csv

 

Для створення об'єктів обліку запасів  необхідно перейти у розділ “Облік”, натиснути в підрозділі  "Облік запасів та грошових документів" "Об'єкти обліку" та натиснути "Імпорт".

 

 import zapasy

 

Для створення об'єктів обліку МШП  необхідно перейти у розділ “Облік”, натиснути в підрозділі  "Облік МШП"  "Об'єкти обліку"  та натиснути "Імпорт".

.import mshp

 

У відкритому вікні з’явиться можливість скачати зразок файла для завантаження. Натисніть "Зразок завантаження" та збережіть файл на вашому комп'ютері.

 

import OZ zrazok

 

 

 

Необхідно заповнити всі поля файла для завантаження залишків та зберегти його. 

В файлі не повинно бути більш ніж 1000 об'єктів!

 

Зверніть увагу! Не можна завантажити файл для імпорту запасів, а заносити туди дані по МШП.

Файл повинен відповідати типу активу! 

 

Рахунки обліку запасів - 1511, 1512, 1513, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1811, 1814, 1815, 1816, 2213, 2214 !

Рахунок обліку МШП - 18121 !

 

Далі у відкритому вікні необхідно вибрати CSV файл. Для коректного завантаження файлу необхідно відмитити "галочкою" поле "1-й рядок - заголовки" та натиснути “Завантажити". Перевіривши завантажені дані можна натиснути  “Створити об'єкти обліку”.

 import OZ zavantajiti

 

 

Після цієї операції можна переглянути та перевірити створені об'єкти обліку (інвентарні картки ), для цього перейдіть до підрозділу "Об'єкти обліку" відповідного активу. 

Дані про вартість в об'єкт обліку (інвентарну картку) запишуться після операції  введення в облік залишків або отримання, тобто створення партії. 

Партіонний облік - це один з методів обліку товарних запасів в установах. При цьому методі обліку кожна партія товарів, що надійшли за одним документом, зберігаються на складі окремо. На кожну таку партію створюється об’єкт обліку (джерело походження). Партіонний облік дозволяє  відстежити МВО, місце зберігання, кількість і суму товару.

 

Дані про оприбуткування запасу чи МШП можна подивитися во вкладці "Дж.походження" але після операцій  введення в облік залишків або отримання.

Во вкладці "Дж.походження" можна побачити яким документом отримали об'єкт обліку, номер партії та вартісні показники.