Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Господарська операція "Введення в облік залишків"

 

Для введення в облік залишків спочатку формуємо об'єкти обліку (шляхом завантаження файлу csv або створенням вручну).

Інформація по створенню об'єктів обліку за посиланнями https://fit.com.ua/help/oblik/import-ta-vvedennya-v-oblik-zalishkiv-oz-inma-na-zapasiv-ta-mshp/import-zalishkivhttps://fit.com.ua/help/oblik/oblik-oz-inma-na/stvorennya-inventarnoyi-kartki, https://fit.com.ua/help/oblik/oblik-mshp/stvorennya-obyektu-obliku-mshphttps://fit.com.ua/help/oblik/oblik-zapasiv-ta-groshovih-dokumentiv/stvorennya-obyektiv-obliku-zapasiv.

Потім переходимо в розділ “Облік”, в підрозділі “Введення в облік залишків ” натискаємо “Додати” та заповнюємо головну вкладку стосовно об’єктів обліку.

По даним що обрані на головній вкладці будуть в подальшому обліковуватися ваші матеріальні цінності.

 

Зверніть увагу! Дата операції і дата документу повинні відповідати даті введення залишків. Наприклад, якщо формуєте залишки станом на 01.01.2020 року, то дата 31.12.2019 року. 

 golovna operacii zalishki

Наступний крок  - заповнення вкладки “Об’єкти”. Натискаємо “Додати” та заповнюємо всі необхідні поля в даній вкладці, далі  “Розрахувати проводки” та “Зберегти”. Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

 obekti operacii zalishki

 

Останній на головній вкладці крок натиснути “Зберегти” та ”Провести”. Тоді об’єкти обліку будуть проведені в обліку. 

 

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

 

Перевірити правильність сформованих даних можна декількома шляхами:

сформувати обігову відомість ОЗ, ІНМА, НА в експлуатації, обігову відомість запасів та МШП (розділ "Звіти").

 

oborotka perevirka

 

подивитись вкладку "Джерело походження" в об'єкті обліку (розділ "Облік" - підрозділи "Облік МШП" , "Облік ОЗ та ІНМА", "Облік запасів та грошових документів").

 

 

dzherelo pokhodzhennya OZ

 

 

відкрити вкладку "Проводки" в господарській операції "Введення в облік залишків" (підрозділ "Введення в облік залишків" розділу "Облік").

сформувати Головну книгу (розділ "Звіти").