Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Перенесення ОЗ, НА, ІНМА, МШП та запасів на інше ДФ

У господарській операції "Перенесення ОЗ, НА, ІНМА, МШП та запасів на інше ДФ" можна перенести об’єкти з одного джерела фінансування на інше. Для цього перейдіть у підрозділ "Перенесення ОЗ, НА, ІНМА, МШП та запасів на інше ДФ" у модулі "Облік".

Перед тим, як ви здійсните операцію з перенесення, рекомендовано сформувати обігові відомості (Розділ "Звіти") в розрізі джерел фінансування та кодів кошт, для того щоб бути впевненим, що об'єкти перебувають на відповідному джерелі фінансування (див. обігово-сальдові відомості).

Натискаємо “Додати”. Номер документа, дата документа та дата операції формуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

На вкладці "Головна" у полі “Обрати процедуру” - оберіть перенесення в залежності від типу об’єктів, які необхідно перенести. Далі заповніть всі поля, відповідно до даних за якими ведеться облік об’єктів і даних, на які хочете перенести.

Після заповнення всіх полів на головній вкладці переходимо до вкладки "Перелік об’єктів" та додаємо об'єкти, які потрібно перенести. Натисніть "Додати", заповніть поля: “Об`єкти”, “Партія”, всі інші поля програма заповнить автоматично відповідно до даних обраного об’єкта та його партії. Далі натисніть "Розрахувати проводки" та "Зберегти".

Перенесення на інше ДФ. Проводки

 

 

Можна скористатися функціоналом "Додати всі об’єкти". Після цього у вас будуть відображені всі об'єкти обліку, що обліковуються за вказаними даними на головній вкладці.

Перенесення на інше ДФ. Додавання об'єктів

 

Також можна скопіювати попередній запис. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати". Після цього буде додано новий запис, який можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти дубльований запис.

За потреби, можна скопіювати перелік внесених об’єктів в буфер обміну. Після того, як внесли всі дані, зберігаємо та проводимо операцію.

Перенесення на інше ДФ. Кнопки керування

 

Можна зняти з проведення операцію та внести зміни. Після чого обов'язково натиснути "Зберегти" та "Провести".

Перенесення на інше ДФ. Змінити