Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Авансовий звіт

 

Авансовий звіт — це  звіт підзвітної особи про витрачання грошей, виданих їй наперед  для виконання певного службового доручення. У звіті зазначаються призначення авансу, розмір його суми та перелік фактичних витрат, що підтверджуються доданими відповідними первинними документами. 

 

Для проведення в обліку операції з отримання авансового звіту перейдіть у підрозділ "Отримано авансовий звіт" розділу "Облік" та натисніть "Додати". 

Заповніть на головній вкладці всі поля та перейдіть до вкладки "Витрати".

 

 AZ golovna

 

 

В програмі передбачено чотири види витрат : витрати на проживання, витрати на проїзд, добові та інші. Оберіть той вид витрат, який відповідає вашому авансовому звіту. Після того як заповнили всі  поля в даній вкладці, натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”. Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

 AZ vitrati

 

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

Натискаємо на  головній вкладці "Зберегти" та "Провести", після цього операція буде проведена в обліку. Проводка буде відображена в меморіальному ордері № 8 та в Головній книзі.

 

 Більш детально дивіться на відео: