Що ви шукаєте?

Отримано виписку ДКСУ.

 

Для відображення руху грошових коштів на рахунках відкритих в органах ДКСУ є можливість провести виписку ДКСУ.

Обираємо підрозділ “Отримано виписку ДКСУ” розділу "Облік" та натискаємо “Додати”. Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полей можна змінити.

Далі в головній вкладці обираємо рахунок, по якому необхідно зробити рух коштів та переходимо на вкладки “Надходження” чи “ Видатки” в залежності від змісту виписки.

 

Заповнюємо всі необхідні поля во вкладці "Надходження", натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”.

Обов'язково заповніть поле "Дата платіжного доручення"! Це буде дата виписки по надходженню фінансування.

 

Зверніть увагу на те,що поле “Класифікація доходів бюджету” стає активним та потребує заповнення при виборі рахунка спеціального фонду на головній вкладці. 

Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

 vipiska1

 

Наступний крок  - заповнення вкладки “Видатки”. Обираємо платіжне доручення та рахунок обліку видатків (Дебетова частина проводки), натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”.

 

Одне платіжне доручення можна обирати декілька разів, проте необхідно виконувати  наступну умову -  сума витрат за всіма операціями по даному платіжному дорученню  не повинна перевищувати суму платіжного доручення!

 

Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені.

 

vipiska2

 

 

Для проведення в обліку платіжного доручення з виплати заробітної плати  (або всіх інших виплат, що виплачені в міжрозрахунковий період) в розрізі кожного співробітника можна скористатися функціоналом "Сформувати з відомості". Натиснувши на цю кнопку необхідно вибрати платіжне доручення по перерахуванню в банк (або виплату через касу) та відомість, що відповідає сумі платіжного доручення. Після цього автоматично будуть сформовані видатки по даному платіжному дорученню в розрізі співробітників. 

 

Якщо виписка містить декілько КЕКВ як в “ Надходженні” так і в ” Видатках ”, то натискаємо на головній вкладці “Додати” і розносимо кожне КЕКВ окремо. 

 

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати.

 

 

Після внесення всіх даних можна переглянути проводки по даній виписці.

В нашому прикладі проводки виглядають наступним чином:

 

vipiska provodki

 

 

Останній крок натиснути “Зберегти” та ”Провести”. Тоді виписка буде проведена в обліку і відобразиться в меморіальних ордерах № 2 ( або 3), 4, 6, 8 в залежності від кореспонденції рахунків.

vipiska provedennya