Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Прибутковий касовий ордер

 

Для оформлення надходжень готівки до каси установи застосовується прибутковий касовий ордер. Для цього в розділі “ Облік ”  обираємо підрозділ “ Прибутковий касовий ордер “ та натискаємо “ Додати ”.

Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полів можна змінити. 

На головній вкладці заповнюємо всі необхідні поля: додаємо рахунок обліку каси, касира, валюту та заповнюємо за примітку.

В нашому прикладі головна вкладка  виглядає наступним чином:

 

 golovna PO

 

Далі переходимо до вкладки “ Надходження ”, заповнюємо всі необхідні поля в даній вкладці, натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”. Якщо ви щось змінили в даній вкладці необхідно натиснути “Розрахувати проводки”, тоді зміни будуть збережені. 

В нашому прикладі  вкладка “Надходження ”  виглядає наступним чином:

 

perelik PO

 

 

Останній крок натиснути “Зберегти” та ”Провести”. Тоді прибутковий касовий ордер буде проведено в обліку та відображено в меморіальних ордерах та в головній книзі.

 

Можна скопіювати попередній запис для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

Після проведення в обліку операції "Прибутковий касовий ордер" можна роздрукувати введений ордер. 

Для цього виділіть необхідний для друку касовий ордер в переліку операцій та натисніть "Друк".

 

PKO druk

 

 

Для того щоб сформувати касову книгу перейдіть до підрозділу "Касова книга" розділу "Звіти" https://fit.com.ua/help/zviti/kasova-kniga.