Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Меню-вимога

 

Для списання продуктів харчування, які використані для приготування їжі перейдіть в підрозділ "Облік запасів та грошових документів" (розділу “Облік ”) та оберіть господарську операцію "Меню-вимога".

За своєю сутністю меню вимога - це перелік страв добового меню з ваговою розкладкою продуктів, необхідних для приготування кожної страви.

 

Перед тим як ви здійсните операцію зі списання, рекомендовано сформувати "Обігову відомість запасів та МШП" (Розділ "Звіти"), для того щоб бути впевненим, що об'єкт перебуває у відповідній МВО та у відповідному місці зберігання https://fit.com.ua/help/zviti/obigovo-saldova-vidomist.

Номер документа, дата документу та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

Нагадуєм! Рахунок обліку продуктів харчування - 1511!

Об'єкти обліку повинні бути створені в підрозділі "Облік запасів та грошових документів", тоді їх можна буде списати в даній операції.

Заповніть на головній вкладці всі поля та перейдіть до вкладки "Продукти".

 

menu

 

Во вкладці "Продукти " склад меню-вимоги можна додати двома способами.

Перший  - натисніть "Додати" та заповніть всі необхідні для формування проводок дані. 

Поле "Страва" можна заповнити безпосередньо в операції або додати страву завчасно в довіднику "Страва".

 

 menu strava

 

 menu produkt1

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

Можна скопіювати попередній запис  для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

Другий спосіб передбачає формування блюда автоматично відповідно до обраного методу списання. Натисніть "Сформувати автоматично".

 

 

menu produkt avtomatichno

 

ФІФО - метод оцінки вибуття запасів за цінами перших закупівель. Грунтується на припущенні, що запаси, які надійшли першими, першими й вибувають.

ЛІФО -метод бухгалтерського обліку товарно-матеріальних запасів у вартісному вираженні за ціною останньої надійшла або виготовленої партії.

 menu produkt avtomatichno fifo1

 

 

Після того як додали всі складові меню на "Головній" вкладці натискаємо “Зберегти” та ”Провести”.