Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Переміщення запасів між МВО та місцями зберігання

 

Для переміщення запасів між МВО та місцями зберігання перейдіть у підрозділ "Облік запасів та грошових документів" в розділі "Облік" та оберіть операцію "Переміщення".

Натисніть "Додати".

 

Перед тим як ви здійсните операцію з переміщення, рекомендовано сформувати "Обігову відомість запасів та МШП" (Розділ "Звіти"), для того щоб бути впевненим, що об'єкт перебуває у відповідній МВО та у відповідному місці зберігання https://fit.com.ua/help/zviti/obigovo-saldova-vidomist.

 

Номер документа, дата документу та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

 

Нагадуєм! Рахунки обліку запасів - 1511, 1512, 1513, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1811, 1814, 1815, 1816, 2213, 2214 ! Об'єкти обліку повинні бути створені в підрозділі "Облік запасів та грошових документів", тоді їх можна буде перемістити в даній операції.

Після заповнення всіх полів на головній вкладці переходимо до вкладки "Перелік запасів" та додаєм запас, який потрібно перемістити.

 

 golovna zapas MVO

Зверніть увагу! В одній операції можна перемістити декілька об'єктів запасів! 

Натисніть "Додати", заповніть поля для формування проводок та розрахуйте проводки (натисніть "Розрахувати проводки").

 peremishennay zapasy

 

Також можна скопіювати попередній запис. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

Можна скористатися функціоналом "Додати все по МВО". Після цього у вас будуть відображені всі об'єкти обліку, що знаходяться у МВО, вказаної на головній вкладці.

 

Після внесення запису до операції необхідно обов'язково натиснути "Зберегти", на даному етапі операція збережена, але не проведена в обліку.

Натискаємо "Провести", відтепер господарська операція проведена в обліку, проводки будуть відображені в меморіальних ордерах та звітах.

Можна зняти з проведення операцію та внести зміни. Проте потім обов'язково натиснути "Зберегти" та "Провести".

 

За потреби можна роздрукувати накладну (вимогу).

Для друку виділіть операцію, натисніть "Друк" та оберіть зручний для вас формат.

zapac druk peremishenny