Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Створення об'єктів обліку запасів

 

Для обліку запасів в програмі передбачен підрозділ "Облік запасів та грошових документів" в розділі "Облік".

Об'єкт обліку можна створити двома шляхами, а саме: імпортувати з файлу або створити вручну.

Для створення  об'єкту обліку вручну натискаємо поле "Додати". 

Рахунки обліку запасів - 1511, 1512, 1513, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1811, 1814, 1815, 1816, 2213, 2214 !

Якщо запас буде безоплатно отриманий за процедурою "Безоплатне отримання (крім внутрівідомчого переміщення) (благодійний внески, гранти та дарунки)", то обов'язково поставьте галочку в полі "Благодійний внески, гранти та дарунки".

Якщо запас буде безоплатно отриманий за процедурою "Безоплатне отримання (внутрівідомче переміщення)", то галочку в полі "Благодійний внески, гранти та дарунки" ставити не потрібно!

Обов'язково заповніть поле одиниці виміру  -  "Од.вимір".

Натискаємо “Зберегти”, об'єкт обліку сформовано.

obekt obliky zapas

Дані про оприбуткування запасу можна подивитися во вкладці "Дж.походження" але після операції отримання чи введення в облік залишків. Во вкладці "Дж.походження" можна побачити яким документом отримали об'єкт обліку, номер партії та вартісні показники.

Далі переходимо в підрозділ “Отримання ОЗ, ІНМА, НА, МШП, Запасів (введення Накладних)” https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/vvod-nakladnoyi , "Введення в облік залишків" https://fit.com.ua/help/oblik/import-ta-vvedennya-v-oblik-zalishkiv-oz-inma-na-zapasiv-ta-mshp/osoblivosti-importu-zalishkiv-zapasiv-ta-mpsh, "Безоплатне отримання ОЗ, ІНМА, НА, МШП, Запасів" https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/bezoplatne-otrimannya-oz-inma-mshp-zapasiv.

 

Для імпорту з файла спочатку завантажуємо зразок файлу csv, заповнюємо його та завантажуємо вже заповнений файл (в файлі не повинно бути більш ніж 1000 об'єктів), створюємо об'єкт обліку. Детальніше за посиланням https://fit.com.ua/help/oblik/import-ta-vvedennya-v-oblik-zalishkiv-oz-inma-na-zapasiv-ta-mshp/import-zalishkiv.

 

import zapasy

 

import zapasy zrazok