Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Нарахування платних послуг

 

Для проведення в обліку господарської операції з наданих послуг використовуємо розділ “Облік ” підрозділ “ Платні послуги” - ГО "Нарахування платних послуг".

Тип документа, його номер, дата документа та  дата операції заповнюються автоматично, проте при необхідності значення даних цих полей можна змінити. 

 

Спочатку обираємо процедуру - надання послуги юридичній особі або надання послуги фізичній особі.

В залежності від обраної процедури потрібно обрати контрагента та договір або фізичну особу. Ці поля можна заповнити безпосередньо в операції або попередньо додати в довідниках https://fit.com.ua/?id=84, https://fit.com.ua/?id=215https://fit.com.ua/?id=234.

 

posluga 7111 golovna

 

Переходимо до вкладки “Перелік послуг”.

В полі “Номенклатура робіт та послуг” попередньо додати та вибрати необхідну групу, наприклад “Власні послуги”. Це поле можна заповнити безпосередньо в операції або додати свою послугу завчасно в довіднику "Номенклатура робіт та послуг" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidnik-nomenklatura-robit-ta-poslug.

Приклад заповнення довідника.

 

nomenklatura posluga 7111

 

Приклад заповнення вкладки "Перелік послуг".

 

posluga 7111 perelik bezPDV2

 

 

Якщо ваша установа є платником ПДВ, то можна при введенні накладної виділити суму ПДВ та сформувати проводку. Для цього оберіть ставку ПДВ та поставьте позначку в полі "ПДВ окремою проводкою".

 

 posluga 7111 perelik PDV3

 

 Далі необхідно заповнити всі поля стосовно обраної послуги. Перевіривши всі дані  натискаємо “Розрахувати проводки” та “Зберегти”.

 

Останній крок натиснути “Зберегти” та ”Провести”. Тоді дана операція буде проведена в обліку і відобразиться в меморіальних ордерах.

 

Можна скопіювати попередній запис якщо в акті (рахунку) є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати". 

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.