Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Надходження

 

Для проведення в обліку отримання об'єктів позабалансового обліку перейдіть до підрозділу "Надходження" розділу "Позабалансовий облік" та натисніть "Додати".

Номер документа, дата документа та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

 

В залежності від рахунку обліку передбачено декілька процедур надходження.

 

1. Вкладка "Активи в експлуатації" передбачена для обліку на субрахунках 011 "Орендовані основні засоби розпорядників бюджетних коштів" та 013 "Орендовані нематеріальні активи розпорядників бюджетних коштів" икористовують для узагальнення інформації про необоротні та нематеріальні активи, отримані бюджетною установою від сторонніх осіб (юридичних та фізичних) в оренду або у користування).

Спочатку обов'язково необхідно додати об'єкт обліку, заповнити довідники "Місця експлуатації" та "Фізичні особи" (визначити МВО).

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

011 nadxodgenny

 

2. Вкладка "Активи на зберіганні" передбачена для обліку на субрахунках  021 "Активи на відповідальному зберіганні розпорядників бюджетних коштів",  041 "Непередбачені активи розпорядників бюджетних коштів", 043 "Тимчасово передані активи", 081 "Бланки документів суворої звітності розпорядників бюджетних коштів".

 

Спочатку обов'язково необхідно додати об'єкт обліку, заповнити довідники "Місця зберігання" та "Фізичні особи" (визначити МВО).

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

081 nadxodgenny

 

3. Вкладка "Договори" передбачена для обліку на субрахунку 031 "Укладені договори (угоди, контракти) розпорядників бюджетних коштів".

 

Спочатку обов'язково необхідно заповнити довідник "Контрагенти" та додати договір.

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 031 nadxodgenny

 

4. Вкладка "Інше" передбачена для обліку на субрахунках 051 "Гарантії та забезпечення надані розпорядників бюджетних коштів", 053 "Непередбачені зобов'язання розпорядників бюджетних коштів",  061 "Гарантії та забезпечення отримані розпорядників бюджетних коштів", 071 "Списана дебіторська заборгованість розпорядників бюджетних коштів", 073 "Невідшкодовані нестачі і втрати від псування цінностей розпорядників бюджетних коштів", 091 "Передані (видані) активи відповідно до законодавства розпорядників бюджетних коштів".

 

Заповніть всі поля відповідно до потреби.

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

071 nadxodgenny 

 

Можна скопіювати попередній запис якщо в надходженні є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

Натискаємо на  головній вкладці "Зберегти" та "Провести", після цього операція буде проведена в обліку.

Проводка буде відображена в меморіальному ордері № 16 та в Головній книзі.