Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Переміщення

 

Для переміщення об'єктів позабалансового обліку  між МВО та місцями зберігання (або експлуатації) перейдіть до підрозділу "Переміщення" розділу "Позабалансовий облік" та натисніть "Додати".

Номер документа, дата документу та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

На головній вкладці оберіть МВО, між якими буде переміщення.

 

peremishennaya golovna

 

Далі перейдіть до наступної вкладки.

 

В залежності від рахунку обліку передбачено декілька процедур переміщення.

 

1. Вкладка "Активи в експлуатації" передбачена для переміщення об'єктів обліку на субрахунках 011 "Орендовані основні засоби розпорядників бюджетних коштів" та 013 "Орендовані нематеріальні активи розпорядників бюджетних коштів" икористовують для узагальнення інформації про необоротні та нематеріальні активи, отримані бюджетною установою від сторонніх осіб (юридичних та фізичних) в оренду або у користування).

В полі "Місце експлуатації (прийняв)" потрібно обрати місце експлуатація у разі якщо переміщення між МВО та місцями експлуатації.

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

peremishennaya ekspluataciaya

 

2. Вкладка "Активи на зберіганні" передбачена для переміщення об'єктів обліку на субрахунках  021 "Активи на відповідальному зберіганні розпорядників бюджетних коштів",  041 "Непередбачені активи розпорядників бюджетних коштів", 043 "Тимчасово передані активи", 081 "Бланки документів суворої звітності розпорядників бюджетних коштів".

В полі "Місце зберігання (прийняв)" потрібно обрати місце зберігання у разі якщо переміщення між МВО та місцями зберігання.

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

peremishennaya zberigannaya

 

Можна скопіювати попередній запис якщо в надходженні є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

 

Натискаємо на  головній вкладці "Зберегти" та "Провести", після цього операція буде проведена в обліку.

Проводка буде відображена в меморіальному ордері № 16 та в Головній книзі.