Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Вибуття

Для проведення в обліку вибуття об'єктів позабалансового обліку перейдіть до підрозділу "Вибуття" розділу "Позабалансовий облік" та натисніть "Додати".

Номер документа, дата документа та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

 

В залежності від рахунку обліку передбачено декілька процедур вибуття.

 

1. Вкладка "Активи в експлуатації" передбачена для обліку на субрахунках 011 "Орендовані основні засоби розпорядників бюджетних коштів" та 013 "Орендовані нематеріальні активи розпорядників бюджетних коштів" икористовують для узагальнення інформації про необоротні та нематеріальні активи, отримані бюджетною установою від сторонніх осіб (юридичних та фізичних) в оренду або у користування).

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

011 -vibytay

 

2. Вкладка "Активи на зберіганні" передбачена для обліку на субрахунках  021 "Активи на відповідальному зберіганні розпорядників бюджетних коштів",  041 "Непередбачені активи розпорядників бюджетних коштів", 043 "Тимчасово передані активи", 081 "Бланки документів суворої звітності розпорядників бюджетних коштів".

 

 081 vibytay

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

3. Вкладка "Договори" передбачена для обліку на субрахунку 031 "Укладені договори (угоди, контракти) розпорядників бюджетних коштів".

 

 031 vibytay

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

4. Вкладка "Інше" передбачена для обліку на субрахунках 051 "Гарантії та забезпечення надані розпорядників бюджетних коштів", 053 "Непередбачені зобов'язання розпорядників бюджетних коштів",  061 "Гарантії та забезпечення отримані розпорядників бюджетних коштів", 071 "Списана дебіторська заборгованість розпорядників бюджетних коштів", 073 "Невідшкодовані нестачі і втрати від псування цінностей розпорядників бюджетних коштів", 091 "Передані (видані) активи відповідно до законодавства розпорядників бюджетних коштів".

 

Натискаємо "Розрахувати проводки" та “Зберегти ”.

 

 071 vibytay

 

Можна скопіювати попередній запис якщо в надходженні є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.

Натискаємо на  головній вкладці "Зберегти" та "Провести", після цього операція буде проведена в обліку.

Проводки будуть відображені в меморіальному ордері № 16 та в Головній книзі.