Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Безоплатне отримання ОЗ, ІНМА, НА, МШП, запасів

 

Для  проведення в обліку безоплатно отриманих матеріальних цінностей  шляхом внутрівідомчої передачі чи шляхом безоплатної передачі від інших установ або оприбуткування лишків переходимо в  розліді "Облік" в підрозділ  "Безоплатне отримання ОЗ, ІНМА, МШП, запасів".

 

Зверніть увагу! Спочатку вам необхідно створити об'єкт обліку! 

Якщо об'єкт обліку буде безоплатно отриманий за процедурою "Безоплатне отримання (крім внутрівідомчого переміщення) (благодійний внески, гранти та дарунки)", то обов'язково поставьте галочку в полі "Благодійний внески, гранти та дарунки".

Якщо об'єкт обліку буде безоплатно отриманий за процедурою "Безоплатне отримання (внутрівідомче переміщення)", то галочку в полі "Благодійний внески, гранти та дарунки" ставити не потрібно!

 

Натискаємо “Додати” та заповнюємо головну вкладку. 

Номер документа, дата документа та дата операції сформуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

Необхідно вірно обрати на головній вкладці  тип отримання в полі "Процедура" в залежності від того як оприбутковуєте об'єкт.

В програмі передбачені наступні типи безоплатного отримання активів: безоплатне отримання (внутрівідомче переміщення), безоплатне отримання (крім внутрівідомчого переміщення) (благодійний внески, гранти та дарунки), оприбуткування лишків.

В нашому прикладі процедура "Оприбуткування лишків".

Зверніть увагу! Дана процедура не передбачає заповнення таких полів як : контрагент та договір.

 BO golovna

 

Наступний крок  - заповнення вкладки “Перелік об’єктів”. Натискаємо “Додати” та заповнюємо всі необхідні поля в даній вкладці.

Приклад оприбуткування лишків ІНМА.

 

 BO obekt

 

Останній крок натиснути на головній вкладці “Зберегти” та ”Провести”. Тоді об’єкти обліку будуть проведені в обліку.

 

Можна скопіювати попередній запис якщо є схожі позиції або для того щоб прискорити свою роботу. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати".

Після цього буде додано запис, який за потреби можна відредагувати. Обов'язково потрібно розрахувати проводки та зберегти цей запис.