Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Як перевірити правильність руху об'єкту обліку в платформі "FIT - Бюджет"

 

При веденні  обліку в платформі "FIT - Бюджет" іноді виникають питання по кількості та вартості конкретного об'єкту обліку внаслідок його переміщення чи списання. В даному матеріалі ми відповімо на питання як провести аналіз руху об'єкту обліку в платформі та  уникнути помилок при обліку матеріальних цінностей.

 

Багато відповідей надасть використання обігово - сальдових відомостей, бо саме ці звіти можна сформувати на вибрану дату з деталізацією по місцям зберігання, МВО, джерелам фінансування, кодам коштів, рахунку обліку.

Перший крок - це створення об'єкту обліку та господарська операція з його отримання (введення накладної). В нашому прикладі отримали Бензин А - 95, подивіться як в об'єкті обліку виглядає отримана партія бензину.

partiya

 

 

Сформуємо обігову відомість запасів та МШП на даному етапі. 

vidomist pochatkova

 

На скріншоті видно, що надійшло 110 літрів бензину на суму 3488,30 грн., МВО Рябчик Г.С., місце зберігання склад 3.

Далі зробимо переміщення частини партії бензину між МВО. В нашому прикладі було переміщено 18 л бензину між МВО та місцям зберігання.

vidomist peremishchennya

vidomist peremishchennya2

 

Далі в нашому прикладі протягом двох тижнів було списано весь бензин.

 

При систематичному списанні однієї партії  зверніть увагу на те, що при кожному наступному списанні програма перераховує ціну залежно від кількості та суми залишку в партії. Це розрахункова ціна, яка використовується тільки в даній операції та може відрізнятися від ціни отримання, проте вона ніде не відображається.  Цей алгоритм дає можливість уникнути зайвих (від'ємних) копійок при списанні. Ціну отримання можна завжди перевірити во вкладці "Джерело походження"  кожного об'єкта обліку.

Обов'язково коли списуєте частину партії відразу проводьте дану операцію в обліку. Не накопичуйте без проведення в обліку операції зі списання!

 

 Сформуємо обігову відомість станом на 09 листопада і побачимо, що немає залишку по даному об'єкту обліку в розрізі МВО та місця зберігання.

 vidomist spisannya

 

 

Зверніть увагу на наступне!

Якщо ви крім отримання чи введення в облік залишків зробили з об'єктом обліку якісь операції, а потім виникла необхідність внести зміни в господарську операцію з отримання (введення в облік залишків) об'єкту обліку у вас з'явиться наступне повідомлення :

 

povidomlennya

 

 

Це значить що по даному об'єкту був рух - переміщення, введення в експлуатацію, списання. Необхідно видалити ці операції, а потім вже вносити зміни до операції з отримання (введення в облік залишків).

 

Якщо в обіговій відомості поставити відмітку в поле "без операцій внутрішнього переміщення", то  буде відображено  загальний рух по об'єкту обліку, без руху між МВО.

 

vidomist bez vnutr peremishchennya