Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Умовні договори

 

В підрозділі  "Договори та юридичні зобов'язання" розділу "Робота з ДКСУ" є підрозділ "Умовні договори (ЮЗ без договорів)".

Його передбачено для набору юридичних зобов'язань по яким установа не має договорів.

Це, наприклад, оплата заробітної плати, податків, зборів, витрат на відрядження.

 

Натискаєте "Додати" та заповнюєте всі обов'язкові поля стосовно вашого зобов'язання.

Поле "Контрагент" є необов'язковим. Це пов'язано з тим, що деякі зобов'язання, наприклад по КЕКВ 2111, беруться однією сумою, а фінансові потім формують в розрізі декількох отримувачів (податки, суми виплати на картрахунки та інше). Саме в фінасових зобов'язаннях потім буде обрано контрагента!

 

ymovnii zberegti

 

Номер та дата документу в Умовному договорі співпадає з номером та датою реєстру зобов'язань. Ці дані будуть заповнені після включення умовного договору до реєстру юридичних зобов'язань. (У графі "Дані бюджетного зобов'язання: номер документа" проставляється номер документа, що підтверджує виникнення бюджетного зобов'язання. За бюджетними зобов'язаннями за окремими напрямами видатків, за якими не подаються документи, що підтверджують узяття бюджетного зобов'язання (плата за землю, податок на додану вартість тощо), проставляється номер Реєстру - Порядок заповнення Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, Наказ Міністерства фінансів України, № 309 від 02.03.2012 р.

 

ymovnii nomer data

 

 

За потреби можна відредагувати ці дані, для цього виділіть реєстр та натисніть "Змінити" в підрозділі "Юридичні зобов'язання".

 

ymovnii zmina nomery

 

Умовний договір можна відредагувати, виділіть договір та натисніть "Змінити".

Зверніть увагу! Якщо Умовний договор вже включений в реєстр, то він закритий для змін. 

В цьому випадку необхідно додавати зміни до нього.

Для цього виділіть умовний договір та у частині "Зміни до умовного договору" та натисніть "Додати".

 

ymovnii zmina sumi