Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Реєстри юридичних зобов'язань

 

Після того як ви внесли дані во вкладку "Юридичні зобов'язання" договору можна переходити до формування реєстру юридичних зобов'язань https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/vvedennya-dogovoru-ta-zmin-do-nogo.

 

UZ dogovir

 

Перейдіть до підрозділу  "Реєстри юридичних зобов'язань" розділу "Робота з ДКСУ".

Натисніть "+Сформувати реєстр ЮЗ", у відкритому вікні будуть всі зобов'язання що не включені до реєстру.

 

UZ sformyvati

 

Виділіть позначкою той договір, який потрібно додати до реєстру та натисніть "Створити юридичне зобов'язання".

Зверніть увагу! Можна виділити декілька записів, якщо вони мають різні джерела фінансування або (та) коди коштів, то буде сформовано стільки реєстрів скільки є відмінностей.

UZ stvoriti

Номер та дату реєстру можна змінити. Для цього виділіть реєстр та натисніть "Змінити".

Реєстр можна видалити, проте це можливо до включення його до фінансових зобов'язань. Для цього виділіть реєстр та  натисніть "Видалити".

Для збереження форми для друку виділіть реєстр та натисніть "Друк". 

Для заповнення в друкованій формі даних підписантів попередньо в довіднику "Підписи" додайте відповідальних осіб -  "Виконавець по юридичним зобов`язанням", "Головний бухгалтер". 

Для збереження dbf файлу виділіть реєстр та натисніть "Експорт в ДКСУ".

UZ druk

 

Можна переглянути всі записи, включені до реєстру, додати  запис  або видалити його. Для цього виділіть реєстр та у частині "Дані бюджетних зобов'язань включених до реєстру" натисніть "Додати" або "Видалити" відповідно до потреби.

 

В полі  "Примітка" реєстру бюджетних зобов'язань зазначається інформація про зареєстроване бюджетне зобов'язання, що не відображена в інших графах (номер додаткової угоди, дата( відповідно до вимог Наказу Міністерства фінансів Україні № 309 від 02.03.2012 року).

За потреби його можна відредагувати, для цього виділіть строку із зобов'язанням та натисніть "Редагувати". 

 

UZ primitka

 

Якщо вам потрібно зняти юридичні зобов'язання з одного джерела фінансування та зареєструвати їх на інше (так само і з кодами коштів або КЕКВ), то потрібно спочатку перевірити чи не включена вся сума юридичних зобов'язань до реєстру фінансових зобов'язань.

 

Далі до відповідного договору необхідно додати зміну (додаткову угоду) https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/zmini-do-dogovoru. Во вкладці "Юридичні зобов'язання" виділіть строку з раніше набраними зобов'язаннями та натисніть "Змінити". У відкритому вікні у полі сума наберіть суму з мінусом. 

Наступний крок - додайте юридичні зобов'язання за необхідним вам джерелом фінансування чи кодом коштів. Для цього натисніть "Додати".