Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Фінансові зобов'язання

 Для того щоб сформувати фінансове зобов'язання перейдіть до підрозділу  "Фінансові зобов'язання" розділу "Робота з ДКСУ".

Натисніть "Додати".

У відкритому вікні заповніть всі обов'язкові поля.

В полі "Юр.зобов'язання" будуть дані стосовно зобов'язань за договорами із зазначеням суми зобов'язання та суми залишку в розрізі обраних джерела фінансування та КЕКВ. 

Поле "Примітка" заповниться у разі якщо натисните "Заповнити примітку".

Після заповнення даних натисніть "Зберегти" та "Вийти".

 FZprimitka

 

 

Фінансове зобов'язання можна змінити. Для цього виділіть його та натисніть "Змінити". Це можливо до включення його до реєстру фінансових зобов'язань.

 

Фінансове зобов'язання можна сторнувати. Для цього воно  попередньо повинно бути включеним в реєстр фінансових зобов'язань. Виділіть необхідне зобов'язання та натисніть  "Сторнувати".

В полі "Сума зобов'язання" повинна бути сума з мінусом. 

 

Якщо у вас виникла необхідність у видаленні суми фінансового зобов'язання, то спочатку необхідно видалити його з реєстру платіжних доручень, платіжне доручення, з реєстру фінансових зобов'язань. 

FZ storno 

 

Для прискорення роботи можна скопіювати фінансове зобов'язання. Для цього виділіть необхідне зобов'язання та натисніть  "Копіювати". В новому фінансовому зобов'язанні будуть всі дані попереднього зобов'язання окрім суми та номеру документа. За потреби всі поля можна відредагувати.

FZ kopi

 

 

Можна сортувати дані по всім колонкам, для цього клікніть мишкою у шапці відповідної колонки. Можна внести дані для пошуку у віконце.

FZ soptyvanny

 

Також за потреби користуйтесь фільтрами.

 

FZfiltr