Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Платіжні інструкції

Для того щоб сформувати платіжну інструкцію перейдіть до підрозділу  "Платіжні інструкції" розділу "Робота з ДКСУ". Натисніть "Додати".

У відкритому вікні заповніть всі обов'язкові поля. 

В полі "Обрати ФЗ" будуть дані стосовно фінансових зобов'язань із вказанням суми зобов'язання та суми залишку в розрізі обраного коду коштів та розрахункового рахунку.

Дані отримувача заповнюються автоматично випливаючи із даних фінансового зобов'язання.

Поле "Сума" за потреби можна змінювати, автоматично воно дорівнює сумі залишку фінансового зобов'язання.

Поле "Призначення платежу" можна додати безпосередньо в даному полі та потім зберегти до довідника із призначенням платежів, або вибрати із довідника. Призначення платежу можна сформувати з різними даними: з ПДВ, без ПДВ, для сплати платежів до бюджету. Для цього використовуйте відповідні кнопки зверху даного поля. Після заповнення даних натисніть "Зберегти" та "Вийти".

Якщо ви в довіднику в призначення вставите наступні символи то при перенесенні із довідника в призначення платежу відповідної платіжної інструкції ці символи будуть замінені на значення:

Для прикладу:
В довіднику записано- ;#КПК;#КЕКВ; Оплата за інтернет згідно Акта виконаних робіт №#ФНОМ від # ДАТА та договору №#ЮНОМ від #ЮДАТА
Після вставки в призначення вийде - ;3504010;2240; Оплата за інтернет згідно Акта виконаних робіт №25 від 05.03.2023 та договору №99 від 05.01.2023

Платіжна інструкція. Заповнення поля Призначення

Дата платіжної інструкції дорівнює даті фактичного створеної платіжні  інструкції. За потреби її можна змінити, для цього виділіть платіжна інструкція та натисніть "Змінити". Потім обов'язково збережіть зміни!

В програмі можна додати платіжну інструкцію без фінансового зобов'язання. Для цього у вікні із платіжною  інструкцією необхідно в полі "Без ФЗ" поставити  позначку.

Якщо у вас платіжна інструкція для перерахування міжбюджетних трансфертів, то додатково разом із позначкою в полі "Без ФЗ" потрібно відмітити поле "Міжбюджетні трансферти".

В цьому випадку ви додатково заповнюєте із довідників дані про отримувача коштів та суму платіжної інструкції.

Платіжні інструкції. Створення без фінансового зобов'язання

Для того щоб здійснити господарські операції з контрагентом, у якого відсутній ідентифікаційний податковий номер вам потрібно в платіжній інструкції в полі "ДР" заповнити серію та номер паспорту в форматі #фсеріяпаспорт#, для прикладу #фЕК123456#  (Громадяни України, які відмовилися від ідентифікаційного номера, обліковуються як платники податків за серією і номером паспорта).

Видалити чи змінити платіжну інструкцію  можливо до моменту включення його до реєстру платіжних інструкцій.

Для збереження форми для друку виділіть реєстр та натисніть "Друк".

Зверніть увагу! Додатково можна бачити чи включено платіжна інструкція до реєстру ПІ та чи є виписка ДКСУ із даним платіжної інструкції (поля "Дата виписки ДКСУ" та "Дата реєстру").

Платіжні інструкції. Інформація про включення до реєстру

 

Для прискорення роботи можна скопіювати платіжну інструкцію. Для цього виділіть необхідну ПІ та натисніть "Копіювати".

В новой платіжній інструкції будуть всі дані скопійованого крім суми. За потреби окремі поля можна відредагувати.

Платіжна інструкція. Елементи керування

 

Можна сортувати дані у всіх колонках, для цього клікніть мишкою  у шапці відповідної колонки.

Платіжні інструкції. Сортування

 

Можна скористатися фільтрами.

Платіжні інструкції. Фільтрація