Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Загальні відомості про розділ

 

Розділ "Робота з ДКСУ" передбачає облік і контроль за виконанням кошторису.

В першу чергу необхідно внести до програми кошторис установи, бо він є основним плановим документом, який підтверджує повноваження щодо отримання доходів та здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання нею своїх функцій та досягнення цілей, визначених на рік відповідно до бюджетних призначень. 

Зміни до кошторису оформлюються довідкою про зміни до кошторису. До зміни спеціального фонду обов'язково заповніть зведення показників спеціального фонду кошторису з показниками уточненого кошторису за доходами та видатками спеціального фонду.

Платформою передбачено перегляд кошторису на відповідну дату, друк та експорт даних до ДКСУ.

Форми кошторисів, плану асигнувань, довідки про зміни до кошторису, довідки про зміни до плану асигнувань, зведення показників спеціального фонду кошторису відповідають нормативним  документам https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadok-skladannya-koshtorisov/https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zatverdzhennya-dokumentiv-shcho-zastosovuyutsya-v-protsesi-vikonannya-byudzhetu/.

Детальна інформація про внесення кошторису та змін до нього за посиланням https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/planuvannya-dohodiv-ta-vidatkiv/koshtorisi-zmini-do-koshtorisiv-dovidkihttps://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/planuvannya-dohodiv-ta-vidatkiv/vvedennya-koshtorisu-ustanovi, https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/planuvannya-dohodiv-ta-vidatkiv/vnesennya-zmin-do-koshtorisu.

 

Також в даному розділі ведеться облік договорів https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/vvedennya-dogovoru-ta-zmin-do-nogo та змін до договору https://fit.com.ua/help/oblik/rozrahunki-z-kontragentami/zmini-do-dogovoru, передбачено створення умовного договору https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/dogovori-ta-yuridichni-zobovyazannya/umovni-dogovori.

В свою чергу, договори, зміни до них та специфікації можна експортувати до порталу E - Data! Для цього виділіть строку із договором та натисніть "Експорт для E - Data".

В даному розділі можна формувати юридичні https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/dogovori-ta-yuridichni-zobovyazannya/ та фінансові зобов'язання https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/finansovi-zobovyazannya/, платіжні доручення https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/platizhni-dokumenti/

 

Для оперативного контролю за виконанням кошторису в даному розділі передбачено формування "Аналітичного звіту про виконання кошторису та зобов'язань" https://fit.com.ua/help/zviti/zvit-pro-vikonannya-koshtorisu-ta-zobovyazan