Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Особовий рахунок співробітника

 

Заповнити особові рахунки співробітників можна в підрозділі "Кадрові відомості" розділу "Заробітна плата".

Особовий рахунок співробітника відкривається за кожною посадою.

Тобто, у випадках коли один співробітник суміщує посади потрібно створити два особових рахунка.

У випадку коли співробітника переміщено на нову посаду - також відкривається новий особовий рахунок (далі ОР).

Коли посада залишається без змін,а співробітник міняє підрозділ - відкриваємо новий ОР.

 

Не потрібно додавати ОР кожний місяць для кожного співробітника, достатньо одного ОР, за умови якщо співробітник працює на одній посаді, в одному підрозділі.

 

Спочатку заповніть головну вкладку. 

Якщо у вас не має в наявності всіх наказів на призначення на посаду, то можна створити та використовувати  один "умовний" наказ на призначення на посаду. Це вам прискорить роботу із заповненням особових рахунків співробітника.

 OPS golovna

 

Далі перейдіть до вкладки "Нарахування" та додайти всі обов'язкові щомісячні види нарахувань відповідного співробітника. 

За бажанням можна налаштувати параметри нарахувань в підрозділі "Загальні налаштування модуля ЗП" https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/zagalni-vidomosti-pro-rozdil-zarobitna-plata/zagalni-nalashtuvannya-modulya-zp.

 

OPS napachuvannya

 

При заповненні такого виду нарахувань як "Оклад" в полі "Графік робіт" укажіть вірний тип графіку https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/robochiy-chas-ta-rozrahunkovi-periodi/tipi-grafikiv-robit-grafik-roboti. Якщо співробітник працює, наприклад, на 0,5 ставки, то в поле "Оклад" запишіть суму за повну ставку, а в поле "Кількість ставок" - 0,5.

 

Увага! Якщо у вас змінився оклад, то потрібно поставити дату закінчення в поточному окладі та додати новий оклад. 

 

 OPS oklad

 

В видах нарахувань можна запланувати та відразу додати майбутні зміни. Для цього необхідно вірно заповнити дату початку та закінчення певного виду виплат. Наприклад, в особовому рахунку може бути двічі надбавка за вислугу років з різними періодами. 

 

OPS visluga

 

Зверніть увагу! Якщо, наприклад, в виді нарахувань ви обрали метод розрахунку  "відсоток від окладу", то в поле "Сума/відсоток" занесіть розмір відсотка.

 

OPS vidsotok

 

У місяці підвищення посадового окладу та за наявності індексації потрібно в особовому рахунку поставити дату закінчення виплати індексації.

Для того щоб в розрахунково - платіжній відомості була розрахована доплата за роботу в нічний та вечірній час, святкові та вихідні - обов'язково додайте ці види надбавок.

В програмі передбачений розрахунок виплат за фактично відпрацьований час. Це значить, що  якщо протягом місяця у співробітника набуло право на виплату певного виду надбавки ( ранг, вислуга років та інші ), то програма розрахує цю виплату з дати набуття права. Також,  якщо виплата закінчилась або змінився параметр (наприклад, %), то  буде розрахована виплата пропорційно відпрацьованим дням.

 

Далі заповніть всі утримання із заробітної плати во вкладці "Утримання".

 

OPSutpimannya

 

Після цього додайте нарахування ЄСВ во вкладці "ЄСВ на ФОП".

 

OPS ESV

 

Обов'язково додайте во вкладці "Загальні параметри" такий параметр як "Виплата через банк " чи "Виплата через касу". Поле "Номер картрахунку" - це не номер платіжної картки, це той картрахунок який банк відкриває співробітнику. Без цього параметру не сформується відомість на виплату.

Також во вкладці "Загальні параметри" обов'язково необхідно додати код типу нарахувань - "Вид зайнятості". Цей показник визначає чи основне місце роботи у співробітника, чи те, що співробітник є сумісником.

Якщо співробітнику нараховується податкова пільга з ПДФО, то обов'язково в загальних параметрах додайте цей параметр та вид пільги.

 

OPS parametri

 

Якщо всі вкладки заповнено натисніть "Зберегти" та "Вийти".

 

Для зручності у вкладках особового рахунку за замовчуванням відображені тільки діючі на поточну дату нарахування, утримання та загальні параметри.

За потреби можна прибрати позначку в полі "Відображати тільки діючі на поточну дату" та подивитися, які параметри були внесені раніше та мають дату закінчення. 

 

OPS nadatu

 

При внесенні видів нарахувань та утримань із заробітної плати в "Особовий рахунок співробітника" кожного разу ви заповнюєте в них велику кількість полів що повторюються у більшості співробітників. 

Для спрощення створення "Особового рахуноку співробітника" можна копіювати особові рахунків. 

Для цього попередньо заповніть Особовий рахунок співробітника, виділіть його та натисніть "Копіювати".

 

У відкритому "Особовому рахунку співробітника" буде відображено посаду, підрозділ, дані про призначення на посаду, всі нарахування та утримання того співробітника, особовий рахунок якого скопіювали.

За потреби можна додати види нарахувань чи утримань, внести зміни в існуючі.

 

В переліку особових рахунків співробітників  можна відображати тільки актуальні особові рахунки (без звільнених співробітників).

 

Можна сортувати дані по всім колонкам, для цього клікніть мишкою у шапці відповідної колонки. Можна внести дані для пошуку у віконце або застосувати фільтри

.OPS perelik