Що ви шукаєте?

Табель обліку робочого часу.

 

Операція  "Табель обліку робочого часу" знаходиться в підрозділі "Робочий час та розрахункові періоди" розділу "Заробітна плата".

Натисніть "Додати" та спочатку заповніть головну вкладку.

В програмі передбачено три типи табелю : табель для нарахування (за повний місяць), табель для нарахування авансу (за перші 15 днів), індивідуальний (коригуючий табель).

Увага! Для розрахунку розрахунково-платіжної відомості формуйте табель за повний місяць.

Табель формується в розрізі обраного підрозділу.

 

tabel

 

 

Після заповнення головної вкладки перейдіть до вкладки "Облік часу" та натисніть "Заповнити". Автоматично буде сформовано табель по підрозділу.

tabel zapovniti

За потребою можна внести корегування по кожному співробітку, якщо у нього неповністю відпрацьований місяць. Для цього виділіть необхідного співробітника та натисніть "Змінити". У відкритому вікні вносяться зміни в обраний день місяця.

Для зручності можна виділити "галочкою" дні тижня з однаковим показником часу та натиснути "Заповнити обрані".

 

zapovniti obrani

 

 

Далі оберіть показник часу та натисніть "Зберегти обрані".

 

tabel zberegti obrani

 

 

Далі потрібно перевірити та зберегти внесені зміни.

 

tabel zminii

 

 

Якщо попередньо в платформі провести в обліку операції із нарахування лікарняних чи відпускних, то в табелі по співробітнику можна підтягнути дні лікарняного (або відпустки). 

Для цього виділіть необхідного співробітника та натисніть "Змінити". У відкритому вікні натисніть "Підтягнути дані із операцій". Далі потрібно перевірити та зберегти внесені зміни.

 

 

tabel operaciya

 

Для того щоб в розрахунково - платіжній відомості була розрахована доплата за роботу в нічний та вечірній час, святкові та вихідні дні - обов'язково в табелі обліку робочого часу по кожному співробітнику проставьте часи у відповідні поля.

Наприклад, 28 червня (святковий день) співробітник відпрацював 8 годин. В табелі обліку робочого часу в цей день по даному співробітнику в полі "Години роботи у вихідні та святкові дні" поставьте 8 годин. Так само з нічними та вечірніми змінами. Якщо вечірні та нічні зміни є у кожного співробітника даного підрозділу, то їх можна заповнити в графіку роботи https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/robochiy-chas-ta-rozrahunkovi-periodi/grafik-roboti.

 

tabel svyto

 

 

Після внесення змін або після того як сформували обліку часу натисніть "Зберегти" та "Провести"!

Тепер можна формувати розрахунково-платіжну відомість https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/rozrahunkovo-platizhna-vidomist.

 

tabel vitii

 

 

 Для друку табелю обліку робочого часу оберіть зручний для вас тип експорту та збережіть файл!

 

tabel druk