Табель обліку робочого часу
Операція "Табель обліку робочого часу" знаходиться в підрозділі "Робочий час та розрахункові періоди" розділу "Заробітна плата".
Натисніть "Додати" та спочатку заповніть головну вкладку.
В програмі передбачено два типи табелю : табель для нарахування (за повний місяць), табель для нарахування авансу (за перші 15 днів (тільки для розрахунку авансу).
Увага! Для розрахунку розрахунково-платіжної відомості формуйте табель за повний місяць.
Табель формується в розрізі обраного підрозділу.
Після заповнення головної вкладки перейдіть до вкладки "Облік часу" та натисніть "Заповнити". Автоматично буде сформовано табель по підрозділу. Дані табелю будуть відповідати графіку роботи відповідного періоду.
За потребою можна внести коригування по кожному співробітку, якщо у нього неповністю відпрацьований місяць. Для цього виділіть необхідного співробітника та натисніть "Змінити". У відкритому вікні вносяться зміни в обраний день місяця.
Для зручності можна виділити "галочкою" дні тижня з однаковим показником часу та натиснути "Заповнити обрані".
Далі оберіть показник часу та натисніть "Зберегти обрані".
Далі потрібно перевірити та зберегти внесені зміни.
Якщо попередньо в платформі провести в обліку операції із нарахування лікарняних чи відпускних, то в табелі по співробітнику можна підтягнути дні лікарняного (або відпустки).
Для цього виділіть необхідного співробітника та натисніть "Змінити". У відкритому вікні натисніть "Підтягнути дані із операцій". Далі потрібно перевірити та зберегти внесені зміни.
Можна натиснути "Підтягнути дані з операцій для усіх", тоді по тим співробітникам у яких були нараховані відпускні чи лікарняні заповняться дні у табелі обліку робочого часу.
Для того щоб в розрахунково - платіжній відомості була розрахована доплата за роботу в нічний та вечірній час, святкові та вихідні дні - обов'язково в табелі обліку робочого часу по кожному співробітнику проставьте часи у відповідні поля.
Наприклад, 28 червня (святковий день) співробітник відпрацював 8 годин.
В табелі обліку робочого часу в цей день по даному співробітнику в полях "Показник часу" та "Години роботи у вихідні та святкові дні" поставьте 8 годин.
Так само з нічними та вечірніми змінами. Якщо вечірні та нічні зміни є у кожного співробітника даного підрозділу, то їх можна заповнити в графіку роботи https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/robochiy-chas-ta-rozrahunkovi-periodi/grafik-roboti.
Якщо протягом місяця у вас відбулися зміни в складі співробітників підрозділу, то можна додати співробітника або видалити.
Після внесення змін або після того як сформували обліку часу натисніть "Зберегти" та "Провести"!
Тепер можна формувати розрахунково-платіжну відомість https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/rozrahunkovo-platizhna-vidomist.
Для друку табелю обліку робочого часу оберіть один чи декілька табелів одного періоду та натисніь "Друк обраних".