Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Розрахунок заробітної плати виходячи з місячного навантаження

Оклад (місячне навантаження) використовується для співробітників у яких є понаднормові години (працюють по змінному графіку робіт).

Для нарахування заробітної плати виходячи з місячного навантаження необхідно зробити наступні дії:

1. Створити “Нормативний” графік робіт на відповідну планову кількість годин на місяць (тобто кількість годин, яку має відпрацювати співробітник на повну ставку без врахування понаднормових годин).

Графік робіт нормативний. Місячне навантаження.

 

2. Створити “Індивідуальний” графік робіт, який відповідає кількості годин на місяць відповідного співробітника з урахуванням понаднормових годин (місячного навантаження).

Графік робіт індивідуальний. Місячне навантаження.

Підрозділ "Графіки робіт" знаходиться в підрозділі "Робочий час та розрахункові періоди" розділу "Заробітна плата" (посилання на допомогу по заповненню графіків роботи).

Індивідуальний графік потрібен для формування табелю обліку робочого часу. Табель обліку робочого часу формується щомісяця та за потреби в табелі коригується відпрацьований час.

3. В особовому рахунку співробітника во вкладці "Нарахування" додати оклад (місячне навантаження) (посилання на допомогу по заповненню особового рахунку співробітника).

Сума окладу повинна відповідати нормативному навантаженню (без врахування понаднормових годин)

Особовий рахунок. Налаштування місячного навантаження

Далі всі надбавки та доплати, що розраховуються з використанням окладу будуть визначені виходячи з розрахованого окладу.

4. Щомісяця потрібно формувати табель обліку робочого часу та розрахунково - платіжну відомість.