Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?
3

Простій

Для нарахування простою перейдіть в операцію "Простій" у підрозділі "Зарплатні операції" у модулі “Заробітна плата” .

Натисніть "Додати". Номер документа, дата документа та дата операції формуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

На вкладці "Головна" заповніть всі поля. Зверніть увагу, що операція простій вноситься на кожного співробітника окремо не помісячно, а можна відразу за весь період простою (для цього потрібно щоб у графіку роботи було правильно заповнено норми робочого часу на весь період простою). Далі потрібно кожного місяця підтягувати операцію у табель робочого часу, поки строк простою не закінчиться.

Простій. Ручне заповнення

 

Після заповнення всіх полів на головній вкладці переходимо до вкладки "Оплата". Друга вкладка "Оплата" передбачає автоматичний розрахунок простою (натисніть "Заповнити автоматично") та самостійне додавання (натисніть "Додати"). Також можна скопіювати попередній запис. Для цього спочатку додайте один запис, потім натисніть "Дублювати", після чого буде додано новий запис, який можна відредагувати.

 

Простій. Автоматичне заповнення

 

За потреби, можна скопіювати перелік місяців, за які нараховано простій у буфер обміну.

Після того, як внесли всі дані, зберігаємо та проводимо операцію.

Простій. Збереження та проведення

 

Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості (РПВ) спочатку треба підтягнути операцію в табель робочого часу, після чого розрахувати РПВ.

Також можна зняти з проведення операцію і внести зміни. Після чого обов’язково натиснути "Зберегти" та "Провести". Потім потрібно знову підтягнути операцію в табель робочого часу та розрахувати РПВ, для того щоб підтягнуло внесені зміни.

Простій. Зміни