Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Розрахунок авансу

 

Господарська операція "Розрахунок авансу" підрозділу "Зарплатні операції" передбачає формування авансу для співробітників в розрізі підрозділу.

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

 

Зверніть увагу! На головній вкладці є дві процедури - Відсоток від окладу. Без урахування табелю та Відсоток від окладу. З урахуванням табелю за І половину місяця.

Обравши перший вид процедури програма розрахує % відсоток від окладу для виплати авансу, вибір другої процедури спочатку передбачає створення в програмі табелю за першу половину місяця.

 

 awans golovna

 

Друга вкладка "Розрахунок" передбачає автоматичне формування сум авансу (натисніть "Заповнити") та самостійне додавання по особовому рахунку (натисніть "Додати").

 awans zapovniti

 

 

Розраховані суми можна відкорегувати, виділіть співробітника, натисніть "Змінити" та внесіть зміни.

 

awans zminiti

 

У разі коли виникає необхідність щомісяця змінювати суми та вносити зміни по всім співробітникам рекомендуємо використовувати функціонал "Заповнити із операції".

У відкритому вікні будуть відображені попередні проведені операції "Розрахунок авансу". 

Виділіть необхідну та натисніть "Заповнити".

 

awans zapovnit operaciaya

 

Сформувавши суми авансу по співробітникам можна повернутися до головної вкладки та взяти в роботу суми розрахованих податків.

Податки розраховуються виходячі із загальної суми авансу помноженої на коефіцієнти. Коефіцієнти встановлені за замовчуванням, за потреби їх можна змінити.

Якщо ви змінили дані во вкладці "Розрахунок", то податки автоматично перерахуються.

 

awans podatki

 

Далі натисніть "Зберегти"  для збереження внесених даних, потім натисніть "Провести".

Для того щоб розрахований аванс був відображений в Розрахунково - платіжній відомості необхідно додати відомість на виплату https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/zarplatni-operatsiyi/vidomosti-na-viplatu.