Що ви шукаєте?

Розрахунок лікарняних.

 

В підрозділі "Зарплатні операції" можна нарахувати суму лікарняних.  Для цього використовуйте операцію "Лікарняні". 

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

Поля із сумою заповнювати не потрібно, вони розрахується автоматично.

Далі натисніть "Розрахувати", після цього у вас заповняться поля із кількістю днів лікарняного.

 

likarnyni golovna

 

Тепер перейдіть до другої вкладки "Середня ЗП". Для того щоб розрахувати автоматично середню ЗП за останні 12 місяців натисніть "Заповнити", або натисніть "Додати" та помісячно самостійно додайте дані про заробіток співробітника.

 

likarnyni zapovniti

 

 

Середня заробітна плата розраховується автоматично якщо в програмі є розрахунково-платіжні відомості із даним співробітником. Дані будуть в тих місяцях, що відповідають відомостям.

Якщо відомості відсутні, то буде відображено 12 місяців без даних. Дані потрібно внести самостійно, для цього необхідно виділити місяць розрахункового періоду та натиснути "Змінити". Також можна змінити і автоматично сформовані записи.

 

 

likarnyni zminiti

 

 

Після того як розрахували, перевірили та, за потреби, відкорегували, дані середньої заробітної плати натисніть  "Розрахувати" та перейдіть на головну вкладку. На головній вкладці буде розрахована сума лікарняних. 

 

likarnyni pozraxyvati

 

 

likarnyni symi

 

 

 

Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості натисніть на головній вкладці  "Зберегти" та "Провести".

Після проведення в обліку операції "Лікарняні"  можна роздрукувати отриманий розрахунок.  Для цього в операції "Розрахунок лікарняних" виділіть необхідний для друку розрахунок та натисніть "Друк".