Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Розрахунок лікарняних

 

В підрозділі "Зарплатні операції" можна нарахувати суму лікарняних.  Для цього використовуйте операцію "Лікарняні". 

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

Поля із сумою заповнювати не потрібно, вони розрахуються автоматично після заповнення вкладки "Середня ЗП".

Далі натисніть "Розрахувати", після цього у вас заповняться поля із кількістю днів лікарняного.

 bolezn golovna

 

 

Тепер перейдіть до другої вкладки "Середня ЗП". Для того щоб розрахувати автоматично середню ЗП за останні 12 місяців натисніть "Заповнити", або натисніть "Додати" та помісячно самостійно додайте дані про заробіток співробітника.

Середня заробітна плата розраховується автоматично якщо в програмі є розрахунково-платіжні відомості із даним співробітником. Дані будуть в тих місяцях, що відповідають відомостям.

Якщо відомості відсутні, то буде відображено 12 місяців без даних. Дані потрібно внести самостійно, для цього необхідно виділити місяць розрахункового періоду та натиснути "Змінити". Також можна змінити і автоматично сформовані записи.

 

bolezn zapovniti

 

 

Після того як розрахували, перевірили та, за потреби, відкорегували, дані середньої заробітної плати натисніть  "Розрахувати".

 

bolezn pozpaxuvati

 

Перейдіть на головну вкладку. 

На головній вкладці буде розрахована сума лікарняних. Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості натисніть на головній вкладці  "Зберегти" та "Провести".

 

bolezn zberegti

 

 

Після проведення в обліку операції "Лікарняні"  можна роздрукувати отриманий розрахунок.  Для цього в операції "Розрахунок лікарняних" виділіть необхідний для друку розрахунок та натисніть "Друк".

 

bolezn druk

 

Прізвище та ініціали виконавця  заповнюють в довіднику "Підписи" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidniki-fizichni-osobi-spivrobitniki-materialno-vidpovidalni-osobi-pidpisi.

В цьому довіднику оберіть, наприклад, відповідальну особу "Виконавець (Картка аналітичного обліку касових видатків)" та заповніть поля "Співробітник", "Посада". У разі зміни відповідальної особи (відпустка, звільнення відповідальної особи чи інші причини) необхідно виділити запис із відповідальною особою та натиснути "Змінити", далі обрати нового відповідального співробітника та заповнити поле "Посада" (якщо посада зазнає змін). В документах будуть відображатися останні додані зміни.