Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Розрахунок відпускних

 

В підрозділі "Зарплатні операції" можна нарахувати суму відпускних.  Для цього використовуйте операцію "Відпускні". 

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

На головній вкладці необхідно обрати процедуру - відпускні чи компенсація.

Якщо ви обрали відпускні, то обов'язково заповніть наступні поля: вид відпустки, дати. Поле із сумою заповнювати не потрібно, воно розрахується автоматично.

Позначка в полі "Віднімати святкові дні" передбачена для розрахунку тих видів відпусток, які не передбачають виключення із розрахункового періоду святкових та неробочих днів.

Якщо ви обрали компенсацію, то в даному випадку необхідно додатково внести кількість днів, що належать компенсації та заповнити поле "Розрахунок на дату".

 

otpusk golovna

 

Далі перейдіть до другої вкладки "Середня ЗП". Для того щоб розрахувати автоматично середню ЗП за останні 12 місяців натисніть "Заповнити".

 

otpusk zapovniti

 

 

Середня заробітна плата розраховується автоматично якщо в програмі є розрахунково-платіжні відомості із даним співробітником. Дані будуть в тих місяцях, що відповідають відомостям.

Якщо відомості відсутні, то буде відображено 12 місяців без даних. Дані потрібно внести самостійно, для цього необхідно виділити місяць розрахункового періоду та натиснути "Змінити". 

Також можна не розраховувати автоматично, а самостійно додати дані натиснувши "Додати".

 

otpusk zminiti

 

Після того як розрахували, перевірили та, за потреби, відкорегували, дані середньої заробітної плати перейдіть до вкладки "Розрахунок" та натисніть  "Розрахувати".

 

 otpusk pozpaxuvati

 

На даному етапі буде розрахована сума відпускних. 

Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості натисніть на головній вкладці  "Зберегти" та "Провести".

Обов'язково розрахуйте (чи перерахуйте у разі її наявності) РПВ.

 

Після проведення в обліку операції "Відпускні"  можна роздрукувати отриманий розрахунок.  Для цього в операції "Розрахунок відпускних" виділіть необхідний для друку розрахунок та натисніть "Друк".

Прізвище та ініціали виконавця  заповнюють в довіднику "Підписи" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidniki-fizichni-osobi-spivrobitniki-materialno-vidpovidalni-osobi-pidpisi.

В цьому довіднику оберіть, наприклад, відповідальну особу "Виконавець (Картка аналітичного обліку касових видатків)" та заповніть поля "Співробітник", "Посада". У разі зміни відповідальної особи (відпустка, звільнення відповідальної особи чи інші причини) необхідно виділити запис із відповідальною особою та натиснути "Змінити", далі обрати нового відповідального співробітника та заповнити поле "Посада" (якщо посада зазнає змін). В документах будуть відображатися останні додані зміни.