Що ви шукаєте?

Розрахунок відпускних.

 

В підрозділі "Зарплатні операції" можна нарахувати суму відпускних.  Для цього використовуйте операцію "Відпускні". 

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

На головній вкладці необхідно обрати процедуру - відпускні чи компенсація.

Якщо ви обрали відпускні, то обов'язково заповніть наступні поля: вид відпустки, дати. Поле із сумою заповнювати не потрібно, воно розрахується автоматично.

 

vidpyskni golovna

 

Якщо ви обрали компенсацію, то в даному випадку необхідно додатково внести кількість днів, що належать компенсації та заповнити поле "Розрахунок на дату".

 

vidpyskni golovna kompensaciy

 

Далі перейдіть до другої вкладки "Середня ЗП". Для того щоб розрахувати автоматично середню ЗП за останні 12 місяців натисніть "Заповнити".

 

vidpyskni zapovniti

Середня заробітна плата розраховується автоматично якщо в програмі є розрахунково-платіжні відомості із даним співробітником. Дані будуть в тих місяцях, що відповідають відомостям.

Якщо відомості відсутні, то буде відображено 12 місяців без даних. Дані потрібно внести самостійно, для цього необхідно виділити місяць розрахункового періоду та натиснути "Змінити". 

 

vidpyskni zminiti

 

Також можна не розраховувати автоматично, а самостійно додати дані натиснувши "Додати".

 

Після того як розрахували, перевірили та, за потреби, відкорегували, дані середньої заробітної плати перейдіть до вкладки "Розрахунок" та натисніть  "Розрахувати".

 

vidpyskni pozpaxuvati

 

На даному етапі буде розрахована сума відпускних. 

Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості натисніть на головній вкладці  "Зберегти" та "Провести".

 

Після проведення в обліку операції "Відпускні"  можна роздрукувати отриманий розрахунок.  Для цього в операції "Розрахунок відпускних" виділіть необхідний для друку розрахунок та натисніть "Друк".