Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Середня за час відрядження

У підрозділі "Зарплатні операції" у модулі “Заробітна плата” можна нарахувати середню за час відрядження. Для цього перейдіть в операцію "Середня за час відрядження".

Натисніть "Додати". Номер документа, дата документа та дата операції формуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

Заповніть головну вкладку, крім полів: “Кількість робочих днів”, “Кількість відпрацьованих днів в останніх двох місяцях”, “Сума заробітної плати за останні два місяці”, “Середньоденна зарплата” та “Сума за час відрядження”, ці поля заповнювати не потрібно, вони розраховуються автоматично після того, як натиснути на Розрахувати.

Середня за час відрядження. Заповнення полів

 

Якщо ви поставите позначку у полі “Порівняти з середньоденною”, то з’явиться додаткове поле “Денний заробіток за поточний місяць” , яке треба заповнити. В такому випадку програма порахує суму за час відрядження автоматично, з урахуванням середньоденного заробітку за поточний місяць.

Середня за час відрядження. Розрахунок

 

Після того, як внесли і розрахували всі дані, зберігаємо та проводимо операцію.

Середня за час відрядження. Збереження та проведення

 

Для відображення цієї суми в розрахунково-платіжній відомості (РПВ) спочатку треба підтягнути операцію в табель робочого часу, після чого розрахувати РПВ.

Також можна зняти з проведення операцію і внести зміни. Після чого обов’язково натиснути "Зберегти" та "Провести". Потім потрібно знову підтягнути операцію в табель робочого часу та розрахувати РПВ, для того щоб підтягнуло внесені зміни.

Середня за час відрядження. Змінити