Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Відомості на виплату

 

Відомість на виплату в банк чи через касу можна сформуватив в підрозділі "Зарплатні операції" розділу "Заробітна плата". Дана операція передбачає  формування відомостей на виплату співробітникам заробітної плати, авансу, відпускних, лікарняних та інших виплат.

Натисніть "Додати" та заповніть головну вкладку.

 

Увага!!!Перед тим як додавати відомість на виплату у вас повинна бути розрахована розрахунково-платіжна відомість https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/rozrahunok-zarobitnoyi-plati-ta-vidobrazhennya-v-buhgalterskomu-obliku/rozrahunkovo-platizhna-vidomist.

 

Поле процедура передбачає виплату через банк чи виплату через касу. Для виплати через банк попередньо потрібно додати контрагента та рахунок для перерахування на картрахунки в довіднику "Контрагенти" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidnik-kontragenti

Також обов'язково в особовому рахунку співробітника додати параметри "Виплата через банк" або "Виплата через кассу" во вкладці "Загальні параметри" https://fit.com.ua/help/zarobitna-plata/kadrovi-vidomosti/osoboviy-rahunok-spivrobitnika.

Поле "Тип виплат" передбачає відображення даних відомості на виплату в розрахунково-платіжній відомості в полях "Аванс", "Виплата заробітної плати", "Виплати в міжрозрахунковий період".

 

 golovna widomist

 

Переходимо до вкладки "Виплата".

Відомість можна сформувати по підрозділу, всім співробітникам чи по окремому співробітнику.

 

 sformuvati widomist

 

При автоматичному формуванні відомості в полі "Сума" буде відображена сума що відповідає сумі в колонці "Заборгованість на кінець місяця" розрахунково-платіжної відомості.

За потреби суму можна відкорегувати. Для цього виділіть співробітника та натисніть "Змінити". Змінену суму обов'язково збережіть.

 

 zmini widomist

 

 

Останній крок - збереження відомості та проведення в обліку. На головній вкладці натисніть "Зберегти" та "Провести".

Після проведення в обліку операції "Відомості на виплату"  можна  роздрукувати відомість.  Для цього в переліку відомостей виділіть необхідну для друку та натисніть "Друк".

 

druk widomist

 

Увага! Після проведення відомості на виплату обов'язково потрібно перерахувати розрахунково-платіжну відомість, тоді дані відомості на виплату будуть відображені в розрахунково - платіжній відомості.

А також будуть використовуватися при формуванні виписки ДКСУ https://fit.com.ua/help/oblik/oblik-koshtiv-ta-vitrat/otrimano-vipisku-dksu.

Якщо виписку ДКСУ заповнювати за допомогою відомості на виплату, то потрібно щоб сума по відомості співпадала із сумою платіжного доручення.