Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Відпускні (нова операція)

Для нарахування відпускних перейдіть в операцію "Відпускні" у підрозділі "Зарплатні операції" у модулі “Заробітна плата” .

Натисніть "Додати". Номер документа, дата документа та дата операції формуються автоматично, за потреби їх можна виправити.

На головній вкладці необхідно обрати процедуру - відпускні чи компенсація, після чого  заповнити всі поля. Зверніть увагу, що поле Період - це період в якому відобразиться даний розрахунок. Поля “Сума відпускних” та “Сума до виплати” заповнювати не потрібно, вони розраховуються автоматично.

Позначка у полі "Віднімати святкові дні" передбачена для розрахунку тих видів відпусток, які не передбачають виключення із розрахункового періоду святкових та неробочих днів.

Якщо ви обрали компенсацію, то в даному випадку необхідно додатково внести кількість днів, що належать до компенсації та заповнити поле "Розрахунок на дату".

 

Далі перейдіть до другої вкладки "Середня ЗП". Для того щоб розрахувати автоматично середню зп за останні 12 місяців натисніть "Заповнити". Середня заробітна плата розраховується автоматично, якщо в програмі є операції “Нарахування зарплати та утримань” за попередні періоди з даним співробітником.

 

Якщо відомості відсутні, то буде відображено 12 місяців без даних. Дані потрібно внести самостійно, для цього необхідно стати мишкою в потрібне поле та внести дані.

Також можна самостійно додати рядки натиснувши "Додати".

 

Для зручності перевірки можна розгортати таблицю з даними на весь екран. Також за потреби, можна скопіювати дані з вкладки Середня ЗП у буфер обміну.

 

Після того як розрахували, перевірили та, за потреби, відкорегували, дані середньої заробітної плати перейдіть назад до вкладки "Головна" та натисніть "Розрахувати". На даному етапі буде розрахована сума відпускних, сума до виплати та утримання (ПДФО, ВЗ, інші утримання). Утримання розраховуються виходячи з загальної суми відпускних помноженої на коефіцієнти. Коефіцієнти встановлені за замовчуванням, за потреби їх можна змінити.

 

У вкладці “Розрахунок” можна перевірити розрахунок.

Далі натисніть “Зберегти” для збереження внесених даних, потім натисніть “Провести”.

 

Для відображення відпускних в операції “Нарахування зарплати та утримань” спочатку треба підтягнути операцію в табель робочого часу, після чого розрахувати або перерахувати (у разі наявності) операцію  “Нарахування зарплати та утримань”.

Для заповнення у друкованій формі даних підписантів попередньо у довіднику “Підписи” додайте відповідальних осіб - “Головний бухгалтер”, “Виконавець”.

Для того, щоб роздрукувати або зберегти друковану форму виділіть потрібну операцію та натисніть “Друк”.