Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Картка аналітичного обліку касових видатків

 

Картка призначена для аналітичного обліку касових видатків у суб'єктів державного сектору.

Даний звіт можна сформувати в розділі “Звіти” підрозділ “Картки аналітичного обліку”. 

Картка формується щомісяця за кожним реєстраційним рахунком.

Картка ведеться в розрізі кодів економічної класифікації видатків на підставі виписки органу Державної казначейської служби України. Для того щоб в картці були дані попередньо необхідно провести в обліку господарську операцію "Отримано виписку ДКСУ" (вкладка "Видатки") https://fit.com.ua/help/oblik/oblik-koshtiv-ta-vitrat/otrimano-vipisku-dksu.

 

Прізвище та ініціали відповідальних співробітників за даним звітом заповнюють в довіднику "Підписи" https://fit.com.ua/help/dovidniki/dovidniki-fizichni-osobi-spivrobitniki-materialno-vidpovidalni-osobi-pidpisi.

В цьому довіднику оберіть, наприклад, відповідальну особу "Виконавець (Картка аналітичного обліку касових видатків)" та заповніть поля "Співробітник", "Посада". У разі зміни відповідальної особи (відпустка, звільнення відповідальної особи чи інші причини) необхідно виділити запис із відповідальною особою та натиснути "Змінити", далі обрати нового відповідального співробітника та заповнити поле "Посада" (якщо посада зазнає змін). В документах будуть відображатися останні додані зміни.

 

Звіт можна роздрукувати або зберегти.

zvit kasavidatki

 

Для зручної роботи зі звітом можна зробити наступні дії:

  1. скопіювати звіт в буфер обміну;
  2. закріпити області звіту;
  3. сховати область із критеріями формування  звіту;
  4. розгорнути звіт на весь екран.

zvit zruchno2