Що ви шукаєте?

Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань.

 

Для аналітичного обліку відкритих асигнувань в підрозділі "Картки аналітичного обліку" розділу "Звіти" можна сформувати "Картку аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань".

Даний звіт формується в розрізі року та реєстраційного рахунку, також його можна переглянути  на обрану дату. Після заповнення періоду та рахунку натисніть "Сформувати".

 

Для того щоб в картці були дані попередньо необхідно внести кошторис установи, зміни до кошторису https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/koshtorisi-zmini-do-koshtorisiv-dovidki та провести в обліку господарську операцію "Отримано виписку ДКСУ" (вкладка "Надходження") https://fit.com.ua/help/oblik/oblik-koshtiv-ta-vitrat/otrimano-vipisku-dksu.

 

 kartka asignyvan

 

 

Прізвище та ініціали відповідальних співробітників за даним звітом заповнюють в довіднику "Підписи".

В цьому довіднику оберіть, наприклад, відповідальну особу "Виконавець (Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань)" та заповніть поля "Співробітник", "Посада". 

У разі зміни відповідальної особи (відпустка, звільнення відповідальної особи чи інші причини) необхідно виділити запис із відповідальною особою та натиснути "Змінити", далі обрати нового відповідального співробітника та заповнити поле "Посада" (якщо посада зазнає змін). В документах будуть відображатися останні додані зміни.

Для друку сформованого документу натисніть "Друк" та виберіть зручний для вас формат.