Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань

 

Для аналітичного обліку відкритих асигнувань в підрозділі "Картки аналітичного обліку" розділу "Звіти" можна сформувати "Картку аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань".

Даний звіт формується в розрізі року та реєстраційного рахунку, також його можна переглянути  на обрану дату. Після заповнення періоду та рахунку натисніть "Сформувати".

 

Для того щоб в картці були дані попередньо необхідно внести кошторис установи, зміни до кошторису https://fit.com.ua/help/robota-z-dksu/koshtorisi-zmini-do-koshtorisiv-dovidki та провести в обліку господарську операцію "Отримано виписку ДКСУ" (вкладка "Надходження") https://fit.com.ua/help/oblik/oblik-koshtiv-ta-vitrat/otrimano-vipisku-dksu.

 

Прізвище та ініціали відповідальних співробітників за даним звітом заповнюють в довіднику "Підписи".

В цьому довіднику оберіть, наприклад, відповідальну особу "Виконавець (Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань)" та заповніть поля "Співробітник", "Посада". 

У разі зміни відповідальної особи (відпустка, звільнення відповідальної особи чи інші причини) необхідно виділити запис із відповідальною особою та натиснути "Змінити", далі обрати нового відповідального співробітника та заповнити поле "Посада" (якщо посада зазнає змін). В документах будуть відображатися останні додані зміни.

 

Звіт можна роздрукувати або зберегти.

  • для друку звіту із програми натисніть "Друк";
  • для експорту в файл натисніть "Експорт" та оберіть зручний для вас вид експорту.

zvit vidk asign

 

Для зручної роботи зі звітом можна зробити наступні дії:

  1. скопіювати звіт в буфер обміну;
  2. закріпити області звіту;
  3. сховати область із критеріями формування  звіту;
  4. розгорнути звіт на весь екран.

zvit zruchno2