Маєте питання? Дзвоніть: (066) 870-10-10
Що ви шукаєте?

Обігово - сальдові відомості

 

Для узагальнення господарських операцій, відображених на рахунках, з метою отримання інформації про зміни ресурсів установи та джерел їх формування, а також для перевірки правильності облікових записів і складання звітності можна узагальнювати дані поточного бухгалтерського обліку за звітний період в обігово-сальдовій відомості.

 

Для цього в розділі "Звіти" обираємо підрозділ "Обігово-сальдова відомість".

Обігово-сальдова відомість формується окремо по рахунках бухгалтерського та управлінського обліку. Для цього в полі "План рахунків" попередньо оберіть відповідний вид обліку.

Заповнюємо період, натискаємо "Сформувати".

 OV vsipaxynki

 

За бажанням даний звіт можна сформувати за окремими рахунками чи субрахунками (з назвою рахунків чи без), в розрізі аналітик. Для цього необхідно поставити відмітки в потрібних полях.

Приклад обігової відомості по рахунку бухгалтерського обліку 6415 в розрізі аналітик.

 

OV 6415

 

Звіт можна роздрукувати або зберегти:

 

 Для обліку наявності та руху активів установи можна сформувати обігові відомості окремо по запасам, МШП, ОЗ, ІНМА та НА, а також обігову відомість МШП в експлуатації.

Для цього в підрозділі "Стандартні звіти" оберіть відповідну обігову відомість:

 

Відомості можна сформувати на вибрану дату з деталізацією по місцям зберігання (експлуатації), МВО, джерелам фінансування, кодам коштів, рахункам обліку. 

 

OV detalizaciay

 

 Якщо є потреба підсумовувати кількість, то поставьте "галочку" навпроти поля "Вивести суму в колонці "Кількість" або "Виводити сумарну кількість".

 

Для того щоб перевірити суму списаних активів у вибраному періоді, за умови що в даному періоді було внутрішнє переміщення активів, поставьте "галочку" навпроти поля "Без операцій внутрішнього переміщення". Тоді у колонці "Вибуло" будуть дані тільки по списаних активах.